mageia


Home
Studia magisterskie na kierunku pedagogika! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Robert Pysz   
sobota, 01 sierpnia 2015 00:00

Z radością informuję, że w dniu 24 lipca 2015r. Wydział Humanistyczno-Społeczny ATH otrzymał z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego uprawnienie do prowadzenia studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku pedagogika. W związku z tym w drugiej połowie września br. przeprowadzona zostanie rekrutacja elektroniczna, a studia zostaną uruchomione od 1 października 2015 r.
Decyzja Ministerstwa oznacza też, że od roku akademickiego 2015/2016 na wszystkich kierunkach prowadzonych na Wydziale Humanistyczno-Społecznym ATH, tj. filologii polskiej, filologii (specjalność filologia angielska i specjalność filologia słowiańska) oraz pedagogice prowadzone będą zarówno studia licencjackie, jak i studia magisterskie. Od semestru letniego 2015/2016 planowane jest także uruchomienie studiów drugiego stopnia na kierunku filologia, specjalność filologia hiszpańska.

prof. ATH dr hab. Marek Bernacki
Dziekan Wydziału Humanistyczno-Społecznego

 
Wakacyjny dyżur dziekanatu WH-S PDF Drukuj Email
Wpisany przez Robert Pysz   
środa, 22 lipca 2015 11:48

Dziekanat w sierpniu będzie czynny TYLKO we wtorki i czwartki w godzinach od 10.00-13.00.

 
O literaturze popularnej, projektowaniu komunikacji i górach... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Robert Pysz   
czwartek, 16 lipca 2015 00:00

O literaturze popularnej, projektowaniu komunikacji i górach – z prof. Tomaszem Stępniem, kierownikiem Katedry Teorii i Praktyk Komunikacji rozmawia dziekan prof. Marek Bernacki

 

Więcej…
 
Opowieść reportażowa Moniki Cieślar-Greń PDF Drukuj Email
Wpisany przez Robert Pysz   
sobota, 11 lipca 2015 00:00

Zapraszamy do lektury tekstu Moniki Cieślar-Greń, studentki I roku studiów magisterskich na filologii polskiej ATH. Opowieść, będąca wieloaspektową refleksją na temat granicy dzielącej Cieszyn na część polską i czeską, powstała jako praca zaliczeniowa z przedmiotu "Poetyka gatunków publicystycznych" prowadzonego w ramach warsztatów creative writing. Autorka w sposób oryginalny nawiązuje do stylu mistrza opowieści reportażowej Mariusza Szczygła, autora Gottland: [link]

(mb)

 
Pomoc stypendialna dla studentów ATH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Robert Pysz   
piątek, 10 lipca 2015 00:00

O różnych rodzajach pomocy stypendialnej dla studentów ATH  - z drem Przemysławem Bromem, przewodniczącym Wydziałowej Komisji Stypendialnej ds. stypendiów rektora dla najlepszych studentów, rozmawia Marek Bernacki.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 43

Nowe studia!

 

Świat i Słowo

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 

Wizyt ogółem:409156

Kierunki studiów

Studia podyplomowe

Praca