Wydział
Humanistyczno-Społeczny

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

Spotkanie Przyjaciół Kasprowego Wierchu

 \  Aktualności  \  Spotkanie Przyjaciół Kasprowego Wierchu

Spotkanie Przyjaciół Kasprowego Wierchu

Koło Naukowe HORYZONT serdecznie zaprasza studentów WHS na coroczne, dziesiąte już Spotkanie Przyjaciół Kasprowego Wierchu, które odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia br. Organizatorem całego wydarzenia jest Rafał Sonik, polski zwycięzca Rajdu Dakar, właściciel galerii Gemini w Bielsku-Białej. Spotkanie odbędzie się w Zakopanem, na szczycie Kasprowego Wierchu, w śnieżnej scenerii Tatr i przy dźwiękach góralskiej muzyki. O szczegółach tego odświętnego wydarzenia można przeczytać na załączonym plakacie – innych atrakcji nie brakuje.

Dzięki uprzejmości władz naszej uczelni studenci, którzy zadeklarują udział w całodniowej wycieczce, zwolnieni są z opłaty za przejazd wynajętymi autokarami, a jedynym kosztem obciążającym studencką kieszeń jest bilet w obie strony na gondolową kolejkę w cenie około pięćdziesięciu złotych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników wędrówek górskimi szczytami na to szczególne i ciekawe wydarzenie, które będzie niepowtarzalną okazją do prywatnego spotkania ciekawych ludzi świata kultury, sportu czy polityki. Zapisy będą prowadzone, mamy nadzieję, od początku kwietnia poprzez fanpage FB „Koło Naukowe HORYZONT” (tam najwięcej bieżących informacji), a pierwszeństwo mają osoby, które uczestniczyły już wyprawach organizowanych przez Koło. Rafał Sonik gorąco zaprasza! – warto skorzystać.

dr Maciej Kalarus, opiekun Koła

Dane adresowe

Dziekanat Wydziału Humanistyczno-Społecznego
ul. Willowa 2, budynek L
43-309 Bielsko-Biała, woj. śląskie

------------
pokój 212 – obsługa studentów (studia stacjonarne i niestacjonarne);
pokój 211 – studia podyplomowe, sprawy socjalne, stypendia;
pokój 210 - kierownik dziekanatu;

Numery telefonów:

+48 33 8279 229
obsługa studentów (studia stacjonarne i niestacjonarne)
+48 33 8279 358
studia podyplomowe, sprawy socjalne, stypendia
+48 33 8279 236
kierownik dziekanatu
+48 33 8279 349 / 350
centrala ATH

------------
e-mail: dwhs@ath.edu.pl