Wydział
Humanistyczno-Społeczny

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

Już w piątek rusza konferencja IATEFL!

 \  Aktualności  \  Już w piątek rusza konferencja IATEFL!

Już w piątek rusza konferencja IATEFL!

Wydział Humanistyczno-Społeczny Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej jest współorganizatorem 26.  edycji Międzynarodowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego IATEFL Poland. Patronat nad konferencją objął Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin.

Już w najbliższy piątek 15 września ponad 700 uczestników z kraju i zagranicy będzie miało okazję do spotkania z niezwykłymi  wykładowcami, metodykami języka angielskiego, językoznawcami, trenerami z zakresu umiejętności komunikacyjnych, autorami podręczników i wydawcami z wielu krajów, w tym z Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Rosji, Słowacji i USA.​ Wśród znanych na całym świecie native speakerów znaleźli się m.in. Margit Szesztay, Russell Stannard , John Hird,  Tony Prince; obok nich pojawią się w Bielsku-Białej znane polskie nazwiska: Alicja Gałązka, Marzena Żylińska, Hanna Kryszewska, Jacek Santorski, Jacek Pyżalski, Czesław Kiński, Jacek Łagun, Radosław Krzyżanowski, Piotr Steinbrich i wielu innych.

PROGRAM KONFERENCJI

Podczas konferencji będzie można zobaczyć skuteczne lekcje „na żywo”, posłuchać wykładów w języku angielskim, wymienić doświadczenia z autorami oryginalnych angielskich podręczników, podpatrzyć praktyczny warsztat doświadczonych metodyków, a przede wszystkim zebrać nowe pomysły przydatne do przeprowadzenia autorskich , niekonwencjonalnych lekcji języka angielskiego  w szkole.

W programie trzydniowej konferencji widnieje ponad 100 warsztatów i wykładów prowadzonych i wygłaszanych przez największe autorytety nauczania języka angielskiego; zaplanowano także dwie otwarte debaty. Konferencja potrwa do 17 września.

Aktualne informacje dostępne są na Fecebooku oraz na stronie konferencji.

 

[mb, ms]

Dane adresowe

Dziekanat Wydziału Humanistyczno-Społecznego
ul. Willowa 2, budynek L
43-309 Bielsko-Biała, woj. śląskie

------------
pokój 212 – obsługa studentów (studia stacjonarne i niestacjonarne);
pokój 211 – studia podyplomowe, sprawy socjalne, stypendia;
pokój 210 - kierownik dziekanatu;

Numery telefonów:

+48 33 8279 229
obsługa studentów (studia stacjonarne i niestacjonarne)
+48 33 8279 358
studia podyplomowe, sprawy socjalne, stypendia
+48 33 8279 236
kierownik dziekanatu
+48 33 8279 349 / 350
centrala ATH

------------
e-mail: dwhs@ath.edu.pl