Wydział
Humanistyczno-Społeczny

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej

Pomyślne zakończenie konferencji IATEFL

 \  Aktualności  \  Pomyślne zakończenie konferencji IATEFL

Pomyślne zakończenie konferencji IATEFL

W niedzielę 17 września w godzinach popołudniowych zakończyła się 26. Międzynarodowa Konferencja IATEFL Poland zorganizowana w murach Akademii Techniczno-Humanistycznej przez Zarząd Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Polskiego w Polsce oraz Wydział Humanistyczno-Społeczny ATH. Podczas ceremonii zakończenia organizatorzy podsumowali trzydniowe obrady. Wręczono nagrody książkowe, ufundowane przez wydawnictwa specjalizujące się w podręcznikach i materiałach pomocniczych do nauki języka angielskiego, a także jedną główną nagrodę finansową w wysokości 3 tysięcy złotych, które zwyciężczyni – anglistka z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Bielsku-Białej – ma w ciągu najbliższego roku przeznaczyć na kurs dokształcający z zakresu doskonalenia zawodowego.

Na zakończenie głos zabrał dziekan Wydziału Humanistyczno-Społecznego prof. ATH dr hab. Marek Bernacki, który w imieniu władz rektorskich i własnym podziękował Zarządowi IATEFL Poland za zorganizowanie konferencji w bielskiej Alma Mater. Słowa podziękowania dziekan skierował także do uczestników konferencji, którzy przyjechali do Bielska-Białej z wielu miast Polski oraz z zagranicy. Szczególne słowa uznania – podkreślił prof. Marek Bernacki – należą się także tym wszystkim pracownikom i studentom ATH, którzy przyczynili się do tego, że konferencja zakończyła się sukcesem.

Warto odnotować, że kolejna 27. edycja konferencji IATEFL Poland odbędzie się w dniach 21-23 września 2018 r. w Politechnice Wrocławskiej.

(rp, mb)

Dane adresowe

Dziekanat Wydziału Humanistyczno-Społecznego
ul. Willowa 2, budynek L
43-309 Bielsko-Biała, woj. śląskie

------------
pokój 212 – obsługa studentów (studia stacjonarne i niestacjonarne);
pokój 211 – studia podyplomowe, sprawy socjalne, stypendia;
pokój 210 - kierownik dziekanatu;

Numery telefonów:

+48 33 8279 229
obsługa studentów (studia stacjonarne i niestacjonarne)
+48 33 8279 358
studia podyplomowe, sprawy socjalne, stypendia
+48 33 8279 236
kierownik dziekanatu
+48 33 8279 349 / 350
centrala ATH

------------
e-mail: dwhs@ath.edu.pl